Vizyon Sterilizasyon > Hakkımızda
Kreş1
15561

Biz Kimiz?

Vizyon Sterilizasyon; 20 yılı aşkın süredir sağlık sektöründe, hastanelerin birçok bölümünde yürütülen faaliyetler sayesinde edinilen tecrübeler ışığında, enfeksiyonun sadece hastanelerde olmadığı gerçeğinden yola çıkılarak hayata geçirilmiş bir projedir.

Tüm ortamlarda insan sağlığını olumsuz etkileyen faktörlere karşı uygun ürünlerle dezenfeksiyon yapılması ve bu faaliyetin sürekliliğinin sağlanmasını amaçlayan Vizyon Sterilizasyon bu amaç doğrultusunda mücadele eden bir ekibe sahiptir. Kalite ve güven odaklı insan ilişkileri kurmayı birincil hedef olarak gören Vizyon Sterilizasyon, çıktığı bu yolda tüm yaşam alanlarında insan sağlığını olumsuz etkileyen faktörlere karşı uygun ürünlerle dezenfeksiyon yapılması ve bu faaliyetin sürekliliğinin sağlanması yönünde hizmet vermektedir.

Kullanmış olduğu yenilikçi, ileri teknoloji içeren, sağlıklı ürün ve yöntemlerle sürdürülebilir etkiyi hedefleyen Vizyon Sterilizasyon, günümüz şartlarında direnç kazanmış bakteri, virüs, küf ve mantar kaynaklı hastalık ve kayıpları minimize edecek, zehirli kalıntılardan uzak, ağır metal ve kimyasal madde içermeyen, insana ve çevreye zarar vermeyen, doğada çözünebilen ürünler kullanmaktadır. Faaliyet alanını her geçen gün genişleten Vizyon Sterilizasyon insan sağlığını her ortamda korumak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Profesyonel bakış açısı ve kadrosuyla, insan sağlığını olumsuz etkileyen faktörlere karşı, yenilikçi, ileri teknolojiye sahip doğru ürün ve yöntemlerle sürdürülebilir etkiye sahip dezenfeksiyon hizmeti sağlayarak sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlar oluşturmak, sağladığı güven ve başarı ile kurulduğu günden bu yana elde ettiği tecrübeyi ülkemizde ve dünyada geniş kitlelere ulaştırarak insan sağlığı alanında sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

İnsan sağlığını olumsuz etkileyen faktörlere karşı, insan ve toplum sağlığını ön planda tutarak, canlı ve doğa dostu, uzun süreli koruma sağlayan ürünlerle ortam dezenfeksiyonunu sağlamak, bu konularla ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktır.
× Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?