Vizyon Sterilizasyon > Toplu Taşıma ve Binek Araç
WhatsApp Image 2020-01-03 at 11.47.25 (1)
245542_0010_toplu-tasima-ulasim-2
245542_0011_toplu-tasima-ulasim-1

Toplu Taşıma ve Binek Araç Dezenfeksiyonu

Araç İçi Hijyeni

Araç Üretimi yapan firmalar sürüş ekibi ve yolculara emniyetli, konforlu, temiz ve sağlıklı bir ortam yaratmak amacıyla araç içinde gerekli teknik düzenlemeleri yaparlar.

Bu bağlamda kabin havası filtrasyonu, ısıtıcı ve soğutucular, araç dizaynı, gibi ayrıntılar dikkate alınır.

Ancak iş bununla bitmez; bu sistemleri idame ettirmeye, kabin iç ortam havasının sağlıklı ve hijyenik olmasına, yolculara temiz biçimde sunulmasına özen göstermek zorundadır.

Araç ile seyahat sırasında sağlığı tehdit eden başlıca çevresel unsurlar şunlardır:

Kabin iç havasında bulunan toz, kötü koku, bakteriler,mantar,virüs ve sporlar, solunum havasındaki oksijen ve nem oranı; sinek-böcek gibi haşerat, diğer yolcu ve sürüş ekibinden bulaşan hastalık ajanları, dökülen yiyecek ve içeceklerden geçen hastalıklar, Koltuk ve döşemelerde yerleşen mike ve akarlar vs.

Kötü kokulara karşı mücadelede oldukça önemlidir.

Oh hijyenDM ile Toplu ulaşım araçlarının tüm kapalı iç alanları ve klima sistemi, ORTAM SİSLEMESİ ile kolay ve zahmetsizce dezenfeksiyonunu sağlanarak sağlıklı yaşam alanları elde edilir.

Malzemeyi okside etmeyen, kalıntı bırakmayan insan sağlığına dost içeriği olan Oh hijyenDM dezenfektan ürünümüz, patentli modern ekipmanlarımız ile ortama 4-7 mikron damlacık çapında verilen kuru buhar şeklinde tatbik edilir.

Uygulanan kuru buhar kapalı alande en uç noktaya kadar havalandırma kanalları dahil, ortamda ve üründe ıslaklık ve nem oluşturmadan dağılır.

Uygulama ile ortaya çıkan kuru sis örtüsü tüm alana homojen bir yapıda dağılarak bütün yüzeylerde bakterisidal , virüsidal, fungisidal ve sporisidal etki ile hijyenik ve sağlıklı ortam oluşturur.

× Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?